Вівторок, 18.02.2020, 08:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Наші послуги


Головний стереотип щодо родової геральдики, що існує й донині - "герб - це винятковий привілей дворянського стану". Це НЕ так. Історія може надати величезну кількість спростувань цього загальнопоширеного міфу. Широко відомі, наприклад, родові герби Середньовічних фламандських селян (!). У Західній Європі XIV–XVIII будь-якому торговцю солі або аптекарю було суворо заборонено вести справи без наявності власного й унікального герба. Цей закон трансформувався у сучасне правило – у кожної фірми, кожного підприємства й установи повинен бути власний розрізний знак, чи то емблема, символ або герб. Так чому б таким знаком Вашої фірми не стати Вашому особовому або родовому гербу? Це не тільки підкреслить приналежність фірми саме Вам, а й додасть унікальності, виділить на загальному фоні саме Ваше підприємство.

Герб може стати чудовим подарунком на будь-яке святкування, чи то ювілей трудової діяльності, весілля або звичайний день народження. Такий подарунок точно буде оригінальним та незабутнім, адже людині може належати тільки один герб. Крім того, герб – це подарунок зовсім іншого рівня ніж звичайні "відчутні" подарунки. Герб неможливо втратити або зламати, він буде постійно нагадувати і про пам'ятну дату, і про дарувальника.

Зразки наших робіт Ви можете побачити у Гербовнику.

Для піднесення герба у якості подарунку в нас розроблені спеціальні пропозиції. Про них – нижче.

Однак, тільки грамотно – і з точки зору правил і норм класичної геральдики, і з естетичного боку – складений герб може повністю виконувати покладені на нього функції та виправдовувати пов'язані з ним очікування.


Основні етапи роботи з клієнтом наступні:

1. Первинне обговорення майбутньої співпраці. З'ясування смаків та уподобань клієнта, його бачення майбутнього герба.

2. (Тільки при співпраці по Інтернету) Самостійне заповнення клієнтом спеціальної анкети-тесту для більш детального з'ясування відомостей, необхідних для майбутньої співпраці.

3. Пропозиція ескізу герба на підставі первинної бесіди та заповнення анкети.

4. Обговорення всіх деталей герба. По кожній конкретній деталі пропонується ескіз.

5. Затвердження замовником остаточного варіанту герба.

6. Експертиза та реєстрація герба.

7. Повний розрахунок.

8. Отримання клієнтом готових електронних та інших продуктів.


У стандартний набір готового замовлення входить:

1. Зображення герба в кольорі та в контурі (чорно-білий) в електронному вигляді для подальшого використання у друці та тиражуванні. Роздільна здатність зображення дозволяє гербу виглядати якісно й ефектно і на візитній картці, і на бігборді.

2. Повний блазон (геральдичний опис) герба в електронному вигляді.

3. Семантичний лист – повне тлумачення значення кожного символу та елементу герба в електронному вигляді.

4. Розміщення герба на нашому сайті (heraldry.at.ua).


Також ми пропонуємо Вам зареєструвати свій герб в "Реєстрі особових гербів УГТ". Зареєстрований герб проходить професійну експертизу та вноситься до відповідного тому "Реєстру". Після закінчення реєстрації Вам видається:

1. Реєстраційна грамота встановленого зразку (колір, А4, "мокра" печатка, підпис) Українського Геральдичного Товариства (за бажанням – необхідна Вам кількість примірників).

2. Примірник тієї частини Реєстру особистих гербів УГТ, до якої увійшов герб (за бажанням – необхідна Вам кількість примірників).

3. Розміщення герба на офіційному сайті УГТ.


Крім того, можливі варіанти розміщення кольорового або ч\б зображення герба на дереві, металі, посуді, одязі тощо.


Зрозуміло, всі варіанти за бажанням можуть змінюватися.


Терміни

Говорити про конкретні терміни виконання замовлення можна тільки після первинного ознайомлення з побажаннями клієнта. Звичайно, найбільш тривалим і трудомістким є процес розробки самого герба. Дійсно якісний і гармонійний герб народжується тільки в процесі обговорення кожної деталі, і це обговорення може тривати від кількох тижнів до кількох місяців. Реєстрація герба в УГТ займає кілька днів, термін отримання реєстраційної грамоти залежить від роботи пошти, в середньому це – тиждень. Примірник Реєстру можна отримати тільки після виходу чергового випуску, який відбувається після його заповнення (19-20) гербів. Практика показує, що зазвичай випуск Реєстру заповнюється за 3-4 місяці.


Ціни

Попередньо про конкретну ціну говорити ще складніше, ніж про терміни виконання. Ми твердо стоїмо на позиції гнучкості цінової політики, і вважаємо, що в ході обговорень варіантів співпраці цілком можливо прийти до взаємовигідного рішення "ціни питання".

Пам'ятайте – ми знайдемо спільну мову з кожним.

Ми працюємо без передплати, покладаючись на порядність клієнта. Повний розрахунок проводиться після затвердження остаточного варіанту герба.Рекомендуємо Вам перед замовленням ознайомитися з циклом міні-статей, створеним спеціально у допомогу майбутнім гербовласникам!